Érkeznek az in situ őshonos kancatámogatás jóváhagyó okiratai az ügyfélkapukra

2022. november 4.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2022. évben beadotti in situ őshonos kancatámogatás pályázatok támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizzék, a beérkezett dokumentumot töltsék le és nyomtassák ki.

A jóváhagyott egyedeket a dokumentum 12. oldala tartalmazza.
Kérjük, amennyiben bármelyik egyed elutasításra került, haladéktalanul jelezzék a Tenyésztési Iroda elérhetőségein.
Amennyiben a döntés kifogásolható, annak beadására a határozat kézbesítéséről számított mindössze 10 naptári nap áll rendelkezésre. Az ügyfélkapun át nem vett értesítéseket 7 nap után automatikusan kézbesítettnek tekintik.
Amennyiben a döntés nem kifogásolható és az elutasítás indoka 2022. december 31-ig javítható, a várhatóan 2023 január hónapban megnyíló második körös pályázatba az egyed beadható lesz, ezt a megadott adatok alapján a Tenyésztési Iroda ellenőrzi és hagyja jóvá.