Érkeznek az ügyfélkapukra az őshonos kancatámogatások kiesés-pótlás határozatai

2023. szeptember 15.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte az őshonos kancatámogatásban a 2022-es gazdálkodási évtől kezdve benyújtott kiesés-pótlások határozatainak elektronikus kézbesítését.

Felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapus fiókjukat fokozottan figyeljék, a beérkezett elektronikus dokumentumot pedig a tartóstárba áthelyezni és kinyomtatni szíveskedjenek.

Amennyiben esetleg elutasító határozatot kapnak, a kifogás benyújtására a kézhez vételtől számított 10 naptári nap áll rendelkezésre, ezért kérjük, hogy ebben az esetben az egyesület elérhetőségein ezt haladéktalanul jelezzék.

Mivel a kiesés-pótlás teljes ügyintézése minden esetben az egyesületen keresztül történik, a folyamat pontos nyomon követése érdekében kérjük, hogy a kézhez kapott határozatokat a letöltés után az egyesület e-mail címére küldjék meg.
E-mail: nolte@hortobagy.eu Tel.: Veres Mária (70) 603-99-13