Ex situ támogatások – érkeznek az ügyfélkapukra a hosszabbítás jóváhagyó okiratai

2024. május 22.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte az ex situ támogatások 2023. évben beadott hosszabbítására vonatkozó támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Ezeket a támogatói okiratokat azok a pályázók kapják meg, akik 2017. vagy 2018. évben adtak be támogatási kérelmet és 2023. évben kérték annak 2024. április 30-ig történő meghosszabbítását. A dokumentum a hosszabbításban benyújtott létszámokat és a leigényelhető összegeket is tartalmazza.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek.

Ha kérdés merül fel, kérjük, keressék a Tenyésztési Irodát.