Megkezdődtek az in situ őshonos kancatámogatás kifizetései

2023. január 19.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2022. évi Egységes Kérelem beadási időszakban benyújtott, 2021. január 1-december 31. közötti utolsó évi gazdálkodási időszakra vonatkozó in situ őshonos kancatámogatásokra vonatkozó kifizetési kérelmek folyósítását.

A kifizetési kérelmek jóváhagyó okiratainak kézbesítése is folyamatos, ezért kérjük az érintett pályázókat, hogy ügyfélkapus fiókjukat fokozottan figyeljék, a beérkezett elektronikus dokumentumot pedig a tartóstárba áthelyezni és kinyomtatni szíveskedjenek.

Amennyiben esetleg bármely egyedre elutasító határozatot kapnak, kérjük, hogy az egyesület elérhetőségein ezt haladéktalanul jelezzék, mivel a kifogás benyújtására a határozat kézbesítéséről számított mindössze 10 naptári nap áll rendelkezésre. Az ügyfélkapun át nem vett értesítéseket 7 nap után automatikusan kézbesítettnek tekintik.