Őshonos kancatámogatás igazolások kiadásának rendje

2021. december 10.

A 2021. november 29-én közzétett információk szerint december 6-án minden, 2 évnél idősebb kancával nyilvántartott egyesületi tag részére postázásra került a rendkívüli állományegyeztető és tájékoztató, mely az in situ őshonos kancatámogatás pályázatának benyújtásához szükséges tenyésztőszervezeti igazolás alapját képezi.

Felhívjuk a Tenyésztőtársak figyelmét, hogy a kérelmek feldolgozása és adatellenőrzése (tagság, bírálat, lóútlevél, fajta, tartóadatok), illetve 2022. január 3-tól a tenyésztőszervezeti igazolások kiadása beérkezési sorrendben történik.

A várhatóan rendkívül maga számú igénylés feldolgozása miatt a kérelmek feltorlódhatnak, ezért kérjük a pályázni kívánókat a kézhez kapott nyomtatványok minél hamarabbi visszaküldésére, elektronikus vagy postai úton.