Tájékoztató adatváltozás-bejelentési kötelezettségről

2024. január 16.

Az elmúlt napok tapasztalatai alapján fokozottan felhívjuk a Tenyésztőtársak figyelmét, hogy az egyesületben nyilvántartott adataik naprakészsége az egyesületi tag felelőssége.

Amennyiben alábbi adatai bármelyikében változás következik be, kérjük, a saját érdekében haladéktalanul jelentse azt a Tenyésztési Iroda elérhetőségein: Veres Mária (70) 603-99-13 vagy nolte@hortobagy.eu

Személyes adatok változása

• email cím
  • telefonszám
  • lakcím
  • tenyészetkód, ahhoz tartozó tenyészet címe
  • KKV-státusz

Állományváltozás

• Új kanca törzskönyvi felvétele: a névre szóló tulajdonos-nyilvántartó betétlap szkennelve beküldendő: nolte@hortobagy.eu. Beérkezés után a nyilvántartott email címen értesítést küldünk az adatellenőrzés eredményéről, az esetleges hiánypótlásról.
    Az új kanca tartóbejelentése a kancatartó jogszabályi kötelezettsége az Egyesület>Nyomtatványok, segédletek menüben a tartónyilvántartás pontban leírtak szerint.
  • Fogyaték: kanca vagy fedezőmén értékesítése vagy elhullása esetén kérjük, a tulajdonos haladéktalanul értesítse a Tenyésztési Irodát: Veres Mária (70) 603-99-13 vagy nolte@hortobagy.eu
  • Fedezőmén áthelyezése: kérjük, az áthelyezés megtörténte után a méntulajdonos haladéktalanul értesítse a Tenyésztési Irodát: Veres Mária (70) 603-99-13 vagy nolte@hortobagy.eu