Egységes kérelem 2024 – még 20 napig lehet beadni a kifizetési kérelmeket

2024. május 21.

Felhívjuk a Tenyésztőtársak figyelmét, hogy még 20 napig lehet beadni Az Egységes Kérelmen belül az őshonos jogcímek kifizetési kérelmeit.

Beadási határidő: 2024. június 10. hétfő éjfél

A Magyar Államkincstár által közzétett kézikönyvek, illetve az egyesületi Tenyésztési Iroda tapasztalatai alapján összeállított útmutatót 2020. április 20-án a honlapon közzétettük, mely az alábbi linken elérhető:
Tájékoztató az őshonos jogcímek kifizetési kérelmeinek beadásához 2024

Pályázóink visszajelzései alapján a beadások rugalmasan és zökkenőmentesen folynak, néhány tartó él az előzetes adatellenőrzések, illetve a beadás telefonos segítségnyújtásának lehetőségével, melyet a Tenyésztési Iroda e-mailben és telefonon is folyamatosan biztosít.

Kérjük, továbbra is éljenek e lehetőséggel és figyeljenek a határidőre!