Holnap lejár az ex situ jogcímek támogatási kérelmeinek beadási határideje

2024. július 2.

Felhívjuk a Tenyésztőtársak figyelmét, hogy holnap éjfélig lehet beadni az új ex situ jogcímek támogatási kérelmeit.

Beadási határidő: 2024. július 3. éjfél

A pályázati felhívás, illetve a szakmai feltételrendszert is tartalmazó tájékoztató a honlapon közzétételre, illetve a tagoknak emailen többször is megküldésre került:

Tájékoztató állati genetikai erőforrások ex situ megőrzése támogatás feltételrendszeréről

Pályázóink visszajelzései alapján a beadások rugalmasan és zökkenőmentesen folynak, a Tenyésztési Iroda e-mailben és telefonon is folyamatosan biztosítja a segítségnyújtást.

Kérjük a Tenyésztőtársakat az alábbiakra:

• aki pályázni kíván és megfelel a szakmai feltételrendszernek, de szándékát még nem jelezte, haladéktalanul küldje vissza a vonatkozó nyilatkozatot és az idő rövidsége miatt keresse a Tenyésztési Irodát telefonon is,
  • aki pályázatot adott be, de szándéknyilatkozatot nem küldött be az egyesület felé, haladéktalanul pótolja, mert egyesületünk olyan pályázó kérelmét nem fogja később leigazolni, aki nem a kiadott ügyviteli rend szerint járt el,
  • aki szándéknyilatkozatáról megkapta a visszaigazolást és még nem adta be a pályázatot, haladéktalanul tegye meg, nehogy kicsússzon a határidőből.